"Já jsem hodný, nikdy bych sexuálně neobtěžoval slepce." Woody Allen

Sklerózum dementum

21. dubna 2010 v 11:10 |  Slovní průjem
Udělal jsem si radost, tak jak si ji občas dělám, dělám si ji občas i jinak, ale každopádně jsem si během pauzy na oběd koupil v trafice několik, pro mě zásadně laciných DVD s úspěšnými, zajímavými i méně zajímavými bijáky. Jestli chcete pochopit pojem "méně zajímavý", tak si představte něco nezajímavého, co vás ještě méně zajímá a zdvojnásobte to, pak se dostanete do poloviční představy "méně zajímavého" filmu a nakonec do hlavní role přidejte Agátu Hanychovou nebo Paris Hilton (je jedna spoře oděná role, u které obvykle dělám výjimku) a máte výsledek, který se dá přirovnat k průměrně frustrovanému ukrajinskému dělníkovi se slovní zásobou šusťákové bundy s utrženým rukávem, který se snaží narvat krychli do místa pro rovnoramenný trojúhelník, při testu inteligence hodné dělníka, jež má zvládnout obsluhu lopaty a trakaře. Ale dost tlachání, DVD! Zkrátka jsem si je po obídku odnesl a položil na pracovní stůl - to je stůl, kde někdy vykonávám práci, jindy ji tu nevykonávám, píšu tyhle věty a někdy tu zase nejsem, protože jsem jinde.
                Práce skončila, vstanu, odejdu od stolu, odpíchnu mou píchačku, pak si odpíchnu odchod a štrůdluju si to k autu. Během celé této operace se mé myšlenkové pochody snaží dostat do centra, kde se sami zpracují a potom mi odhalí mé myšlenky. Sakra, na stole jsem nechal DVD! Jdu zpět, stůl, DVD, píchačka, píchačky, dveře, auto…Pochody. Sakra, vzal jsem všechny DVD, ale to, na který se chci dnes koukat, zůstalo na stole! Jdu zpět, stůl, DVD, kolem píchačky, dveře, auto, pochody, pohoda.
                Odpoledne probíhá klasicky tak, jak odpoledne někdy probíhá a já se navečer šel proběhnout, abych taky probíhal. Přiběhnu, sprcha, příprava večeře a konečně k večeři si pustím DVD. Co? Kde je? To snad není možný - já je nechal v autě! Trpím snad chorobou sklerózum dementum, kterou trpí až dva lidi v každém státě a lékaři si s ní ví rady, asi jako pouliční plnič zapalovačů s gumovým projektilem?
tv
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama