"Já jsem hodný, nikdy bych sexuálně neobtěžoval slepce." Woody Allen

Listopad 2010


Malá hlava nepromokne

23. listopadu 2010 v 18:29 Slovní průjem
Mám nepraktickou hlavu. Pěkně kulatou, s trochou vlasů a během hodně slunečného odpoledne na ní můžete vidět obočí. Jenže je moc malá. Shánění čepice je pro mě stejně problematické, jako pro Roberta Rosenberga shánění odpovídající velikosti prezervativu - jakkoli to nespojujte!
                Sice ji neobléknu, ale na druhou stranu mi její velikost otevírá dveře do míst, kam bych se s obyčejnou a normální "šiškou" nedostal. Jako příklad uvedu Spolek lidí s malou hlavou bez čepic nebo skupinu, která si říká Ti, co nikdy nedostali při painballu headshot. Ano, závist je na místě. Jako malý jsem nikdy nedostal sněhovou koulí do obličeje, ale, bohužel, naopak jen do koulí. Pohádkoví režiséři mě neustále nabízeli role bezhlavých rytířů, jelikož "stejně nebylo nic vidět". Ale nakonec jsem zjistil, že má "mé mini" praktičnost srovnatelnou s nepromokavou bundou, co sice promokne, ale zase dobře vypadá, i kdyby pršelo.

mala hlava

Pohlavní zuby

16. listopadu 2010 v 11:36 Slovní průjem
Když máte zubaře, co si ve škole permanentně pletl třídu a na místo hodin stomatologie chodil na urologickou praxi, tak se nemůžete divit, že se vám hrabe v hubě stejně obratně, jako Paula Wild v cizích kalhotách. Zní to sice lákavě, ale bohužel to, jak jsem zjistil, zubům vůbec neprospívá, protože to jsou sice jedny z hlavních částí těla, ale nikoli pohlavních - jak pro koho, samozřejmě. No ale co s tím?

Můj pohlavní zubař je pravou raritou. Otevřete ústa, ukážete mu bolavý zub, vysvětlíte mu, že je normální, když u něj nemůže najít varlata a psychicky se připravujete na vrtání, jež se podle něj odborně nazývá kastrace.

V tomto případě platí: ZUBY POHROMA HUBYzubar