"Já jsem hodný, nikdy bych sexuálně neobtěžoval slepce." Woody Allen

Inspektor LeBazant - Záhadná vražda zavražděného (...na pokračování) 1

21. února 2011 v 12:01 |  Slovní průjem
Inspektor LeBazant zrovna vyšetřoval vraždu, když dostal chuť na vanilkové věnečky s trochou citového rozjímání. Byl v bytě, který nebyl jeho - patřil zavražděnému, který proti tomu, že se LeBazant nepřezul a šlapal mu tak v ubahněných botách po bílém koberci, nic nenamítal. Zavražděný, jak ho sám inspektor trefně nazval, ležel na zemi - příchod policie ho evidentně nijak nevzrušoval - a nechal se fotografovat. Byl oblečen do saténového pyžama, zimních polobotek a latexových spoďárů, což vedlo inspektora k úvaze, že se nejednalo o vkusného člověka, jelikož mu jeho účes neladil s tkaničkami, ba ani se záclonou u sousedů.

     LeBazant silně polknul, zažehnal myšlenky na vanilkovou pochutinu a začal vyšetřovat: všiml si, že zavražděnému čouhá v břišní oblasti ze saténového pyžama nůž, což mohlo být příčinou smrti. Zamrzelo ho, že zavražděný není živý, protože by se ho teď rád zeptal, kdo mu tam ten nůž vpíchl - aby měl jasno. Jelikož nekouřil, zapálil si cigaretu. Vyšel na balkón, podíval se dolů a zpozorněl: kolem domu nikde není žádná zahrada! To znamená, že vrahem není zahradník! Ale proč mají v Paříži tak předražené růžové víno? Další záhada!

Túbíkontiňů, do konce týdne, zabije mezitím vrah někoho dalšího? Někoho v saténovém pyžamu? A co tkaničky? Dokouří LeBazant cigaretu? Kdo je vrah? Přežije to zavražděný?
kudločudla
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ježibaba ježibaba | 8. března 2011 v 15:06 | Reagovat

Doufám, že to zavražděný přežije...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama