"Já jsem hodný, nikdy bych sexuálně neobtěžoval slepce." Woody Allen

Březen 2011


Cíčko, co vykouřilo a majzlo ksichtem

15. března 2011 v 20:54 Slovní průjem
Cigareta sice není zdravá, ale nemá žaludeční problémy. Je obalena tenkou vrstvou papíru, stejně jako toaletní role - naštěstí kohosi napadlo od sebe oba tyto předměty fyzicky odlišit. Hoří, vskutku kvalifikovaně, avšak jen dočasně a je považována za velmi drahé palivo. Plíce se ji snaží pochopit, dokonce ji pozvaly na večeři (servírovala se uzená játra), ale jejich vzájemné vyhulování nakonec skočilo nepřekvapivým rozchodem - zkrátka cigáro s plícemi pěkně vykouřilo.
Úděl cigarety je při nejmenším neromantický, jelikož ten, co ji osvobodí z kartonového vězení, jí vždy majzne ksichtem o sklo. Není tajemstvím, že nakažlivě smrdí, což bych JÁ z osobních důvodů nedělal…

Pádící kormidelnící bez pádla a medu

14. března 2011 v 3:14 Slovní průjem
Jsou tři ráno. Sedím na židli, mám chuť na chleba s medem a chci někomu dát pěstí - jen tak. Trpký okamžik prolomí až důležitá zpráva o veslování a já začínám přemýšlet, proč nemám žádné vlastní veslo. Nakonec usoudím, že veslo není potřeba, jelikož jdu zítra do hospody, tam je veslování zakázáno - alespoň v době obědů.
Usnu, tedy spím. Zdá se mi sen o kormidelníkovi, co vlastní falešný průkaz do knihovny - chci ho utopit a průkaz si přivlastnit. Probouzím se zpocený - utopit kormidelníka dalo fušku, ještě když hbitě používal kormidlo, které rozbil a tak teď vesluju zpátky. Konečně veslo.

Nepřehlédnutelná Žena s nepopsatelným "ž"

13. března 2011 v 18:31 Slovní průjem
Stála uprostřed toho davu, všeho dění, a byla nepřehlédnutelná. Každého zaujala na první pohled, každý se na ni chtěl usmát, každý ji chtěl na chvilku pro sebe. Ne, že by byla okatě krásná, ale byla svá - výrazně svá. Jen byla a tím si získala všechny… Její sebevědomý výraz ukazoval, že si toho všeho je vědoma, že cítí náš obdiv i náklonnost. Ale nikoho z nás nepustila blíž, nechovala se lacině, byla nedostižitelná... Alespoň pro ten okamžik, který patřil jí.

Homohemošočinário

7. března 2011 v 19:48 Slovní průjem
Indián Homohemošočinário (v překladu to znamená "Ten, který se blbě vyslovuje") měl rád maso a pracovní dobu o víkendu. Nebyl klasickým, poctivým indiánem, jelikož nejezdil na koni - pokud nepoprosil manželku Horsnošičo ("Ta, co tě povozí"). Byl indiánem moderním: poslouchal rep i dech(ovku), založil si email, koukal na Superstár - fandil Hejmovi, jekož skalp vlastnil, a jezdil na kole s přehazovačkou. Celkově byl oblíbený, jen měl rád maso, což mu dělalo problémy... střevní problémy. A proto se sám sebe ptal: Mám dál žrát ty burgery, když čučím na Transformery? Nebyla to jednoduchá otázka, jelikož se burgery brzo transformovaly do nedefinovatelně utírané podoby. A tak čekalo na Homohemošočinária těžké rozhodnutí: a) Jíst maso b) Nejíst maso c) Pořídit si do koupelny nové lino...

A tak končí Homohemošočionárovo dobrodružství... Pointa tkví v tom, že se i indiáni koukají na Superstár, což z nich v žádném případě vegetriány nedělá, ale naučilo je to je to používat ofsetovou tiskárnu.