"Já jsem hodný, nikdy bych sexuálně neobtěžoval slepce." Woody Allen

Růžové slonění během natáčení

6. května 2011 v 10:05 |  Slovní průjem
Je večer, což potvrzuje minimálně to, že z koupelny vyšel růžový slon a ohlásil dvacátou hodinu. Dopil jsem sedmnáctou skleničku martiny, kterou si obvykle dávám s plátkem citronu a pocukrovaným šťovíkem. Ve 20:05 zazvonil telefon. Ozval se ženský hlas silně připomínající kulhavého mořského koníka, co se ležérně napíchl na pouštní kaktus, aby mi nabídl výstup v televizi. Live! Nabídka to byla lákavá a tak jsem svolil, že pokud to bude televize značky Grundig, nastoupím, ba klidně i vystoupím.

O nělikok desítek minut a pár końský délek i dávek později jsem už stál ve studiu. Nějaký mladý asistent asistenta , který zastupoval pomocného pracovníka šestého kamerama, mi šahal na zadek, což odůvodňoval tím, že mi tam dává "mikrák". Kompletně ošáhán, se sluchátkem v uchu a divokým pocitem na pozadí jsem se díval do útrob kamerové čočky hledajíc opečenou uzeninu s okurkou. "Tři, dva, jedna - jedeme!"
Sluchátko: A máme tu živě tazatele, který by měl otázku na našeho respondenta, experta na imigraci islámských národů do Evropy.

Hlavou mi projelo kolo s dvanácti převody a myšlenka: "O čem je doprdele řeč? Jakej imigrace salámu? To nebude diskuze o vzrůstající ceně piva? Proč mám na sobě plavky místo klasických trenýrek?!"
Sluchátko: Evíne slyšíme se?
Já: Bohužel
Sluchátko: Máte slovo ptejte se.

Ale na co? Sakra!
Já: Haló? Slyšíme se? Haló? No nic, nejde to. bylo to příjemné, krátké a intenzivní. Díky a mějte se

… zkušenost k nezaplacení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Borůvková Borůvková | Web | 7. května 2011 v 14:11 | Reagovat

Ještě teď se směju.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama