"Já jsem hodný, nikdy bych sexuálně neobtěžoval slepce." Woody Allen

Červen 2011

5 Edvínových senza tajných tajností a vlastností

26. června 2011 v 21:37 Mé jediné JÁ

1. Edvín je malý - ale jen tak, aby mohl chodit zdarma na veřejné WC
2. Edvín je pruhovaný - zejména na zadní straně slipečků
3. Edvín voní - hlavně, když je namydlený
4. Edvín není plyšový - od toho má plyšáky
5. Edvín připomíná Colina Farrella - ale jen v dostupných mírách Dannyho DeVitaKalous Vymydlený a tajemství ztracené půlky

22. června 2011 v 20:05 Slovní průjem


Došlo mi pívo - touto větou by měl dle Edvínka začínat každý dobrodružný román -, a proto jsem se rohodl, že zneužiju vody a přeměním ji na víno, nebo alespoň na vodu s citrónem. Kdesi v komoře se měla válet stará hůlka po dědečkovi, pevně věřím, že kouzelná - jelikož dědeček, jehož jméno nesmíme vyslovit, byl taky kouzelný nebo minimálně pár let mrtvý, jak se domníval Kalous Vymydlený alias v anglickém jazyce Hery Potr.
Otevřel jsem dveře komory a choval se velice tiše, protože tam hrála komorní hudba. Prohledal jsem každičkou píď, ale po hůlce ani památky, ani otisku prs(t)u. Když už jsem to začal vzdávat, něco se zablýsklo na horní polici. Nakonec se ukázalo, že to byla lesklá police. No ale i přes všechny ty lapálie byla hůlka nakonec nalezena - nacházela se přesně mezi světelnými meči rytířů JEDI, nalevo od příčesku Sama Howkinse.
Přiložil jsem hůlku k vodě - těšil jsem jako farář na malého chlapce - a vyslovil kouzelnou formuli: "Tutududů, chci víno, ať mi je zítra blivno" … No a ten kus klacku mi akorát tu vodu zasral!Neodvratně pivní star blů(ue)z - lyrics

19. června 2011 v 19:38 Slovní průjem
Když jsem jednou pil víno
zeptal se mě Al Pacino
"Co to piješ?"
A já mu řek:
"Víno!"

Když jsem jednou pil pívo
zeptal se mě Robert De Níro
"Co to piješ?"
A já mu řek:
"No pívo!"

Když jsem jednou pil rum
zeptal se mě čaj rum bum
"Co to piješ?"
A já mu řek:
"Přece rum!"

Když jsem jednou pil vodky barel
zeptal se Gott Karel
"Co to piješ?"
A já mu řek:
"Vodky barel!"

Když jsem jednou pil whisky
zeptaly se mě Pamely Anderson pysky
"Co to piješ?"
A já jim řek:
"Přece Whisky!"

A proto zpívám blues...Vůůůůdy vůůůůdy vůůůů

16. června 2011 v 19:46 Slovní průjem
Přesně někde uprostřed mezi monstrózními dioptrickými skly je k nahlédnutí osoba, jež ztělesňuje skoro všechno, co je lehčí než papír, humornější než reklama na Persil a ženštější než Feministický výbor pro zachování rovnoprávnosti během ovládání labutě na kolotoči - kdo to nepochopil, ať s i zopakuje pravidla kvantové fyziky. Woody je hrdina, můj hrdina, náš hrdina. A já stále čekám, až si jednoho rána zapomene dát do bot cihlové závaží, vyjde na chodník a tam ho sebere jemný letní vánek. Ponese ho mýdlovou krajinou až ke mně do hospody, kde si s ním potřesu pravicí, koupím mu utopence a budu doufat, že ho nezabije ten známý silný odér z cibule.


Glosy na dnešní novinové cosi 2

10. června 2011 v 18:48 Slovní průjem
Kateřina Kornová po kolapsu našla vzpruhu mezi giganty - iDnes
A giganti v Leu kdysi našli vzpruhu mezi jejími stehny…

Zemřel nejbohatší pes na světě, panička mu odkázala 12 milionů dolarů - iDnes
Musel to být moc hodný pejsek. Nebo myslíte, že ji donutil přepsat závěť?

Nejlehčí fotoaparát na planetě je vyrobený z papíru - Novinky
Jak asi vypadá návod? Nenechávejte během silného větru přístroj bez dozoru, může být odfouknut? Vodotěsnost do 3 vteřin za mírného deště?

Brit koupil manželce k výročí veřejné záchodky - Super.cz
Ach ta romantika…

Rytmus dál útočí. Kazmovi napsal několik brutálních SMS. Máme je - Super.cz
Mají je! Hurá!

Americké úřady zakázaly zmrzlinu s příchutí hmyzu, zákazníci se bouří . - Super.cz
Bodejť by ne! Ta s příchutí pavoučích tykadel byla vskutku vynikající…

Když radí banán!

10. června 2011 v 18:02 Slovní průjem
Když člověk dlouho civí do jámy zoufalství a neudělá se mu špatně, tak si zaslouží sušenku a horké kakao. Průšvih nastává ve chvíli, kdy dojde kakao, a mentolové bonbóny přestanou být cítit po chemické sloučenině hořčíku s mangem. Pak už zbývá jediné: Napustit si vanu a oloupat si banán!

P.S.: Dobrá rada nad zlato!


O Pepíčkovi a transexuální Naděždě

4. června 2011 v 20:09 Slovní průjem
Žili, byli jednou dva bratři - Pepíček a Naděžda. Pocházeli z chudé rodiny, a proto nikdy nepili džus, ani tropický koktejl Chocholanatos (bílý rum, dvě vodky, pepř, 1 dcl. bílého vína, bílé mléko, banán a limetku -> to celé rozmixovat a přidat kýbl na blití). Jednoho dne se vydali do lesa, kam je poslal tatínek, protože mu zrovna nainstalovali internet, a tak chtěl být sám, pro šafrán a trochu toho zázvoru. Pepíček s Naděždou míjeli stromy, houby, vlci a letní bezdomovci. Ještě nenasbírali ani drtek šafránu, ani zázvoru a už byla tma, jak v noci. Naděžda se začal bát tmy, Pepíček se začal bát Naděždy a tma se bála odhalení. Proto se rozhodli, že vylezou na nejbližší rozhlednu a skočí… Jenže rozhlednu nenašli. Nenašli ani vysoký strom, na který by Pepíček nebo Naděžda vylezli a rozhlédli se (po pravdě řečeno našli, ale oba jsou lemplové a neumí šplhat).
Začalo být chladno, tak si skočili do New Yorkeru, koupili si teplé oblečení a vrátili se do lesa. Najednou uviděli v dálce světýlko, jenže o něco chytřejší Naděžda poznal, že je to jen noční měsíček. No a pak je sežral vlk!

Dobrou