"Já jsem hodný, nikdy bych sexuálně neobtěžoval slepce." Woody Allen

Červen 2012

A kurvaÚŘADOVÁNÍ!

15. června 2012 v 17:32 Slovní průjem
Čas od času musí i ti nejmoudřejší a nejhubenější z nás na Městský úřad - třebas vyplnit nějaké to lejstro nebo poslat oplácanou úřednici někam, kde se už do hněda opaluje víc takových úřednic. Ale když si člověk chce zkrátit množství paní a slečen poslaných někam na opálení, má úžasnou a chvályhodnou volbu - vyplnit SUPERÚŽASNÝ "Jednotný registrační formulář"! To ví přece každý malý dítě! To ví přece každý malý i středně malý lulínek!
Kopec srandy nastane ve chvíli, kdy se ušlechtilý člověk, který nechce zatěžovat už tak opálený systém, rozhodne tu SUPERÚŽASNOU věc utkanou přesně měsíc starými včelami za podzimního slunovratu stáhnout z internetu, aby ji mohl v pohodlí a bezpečí domova v klidu vyplnit. No jo, když ona jiná verze, než ta, co zřizuje živnostenské oprávnění, ke stažení není - byť se to na první pohled nezdá. Všude visí odkazy typu: Chcete nahlásit živnostenskému úřadu, že už máte nevoňavý nosohltan? Klikněte zde - a místo kvalitního formuláře o nekvalitním nosohltanu se zobrazí Jednotný registrační formulář pro zřízení živnostenského listu. Kdyby jednou, ale na stovce odkazů…
Vidím jenom já ten drobný nedostatek? Zahynul Jan Tleskač jenom kvůli tomu? Byl Dejvid Rath zatčen kvůli tomu, že nenašel vhodný formulář?
Po dvouhodinovém snažení jsem se konečně dopátral svatého grálu v podobě touženého JRF - změnový list a to prosím na oficiálních stránkách maloměsta Jablonné v Podještědí. Takže žádný Živnostenský ani Městský úřad! Pokud cokoli potřebujete, běžte do Jablonného v Podještědí!

P.S: Po zdárném vyplnění sebeonanujícího formuláře, který má hromadně sloužit všem úřadům jsem se rozhodl, že ho osobně odevzdám. A v momentu, kdy jsem tento nadlidský úkon provedl, mě ještě neopálená úřednice oznámila, abych radši ostatní úřady také osobně informoval, že na tento druh formuláře moc nereagují… A kurva!