"Já jsem hodný, nikdy bych sexuálně neobtěžoval slepce." Woody Allen

Srpen 2013

Vtipáloš obecný - "štěstíčko"

29. srpna 2013 v 19:12 Kulturní okénko
takové šupho ze života:


Veselá PYČ*a na louce

6. srpna 2013 v 19:33 Tvůrčí střevo
Poslední dobou je Edvínkův svět zahlcen novými věcmi a informacemi - například zjistil, že Střihoruký Edward není životopisný příběh a že Pamela Anderson není členkou Klubu přirozených ňader. No nic. Ale mimojiné si Edvínek začal všímat rozrůstající se komunity umělců, co přesvědčují ostatní, že všechno, co dělají, je umění. Edvínek se rozhodl, že se také stane umělcem a bude všechny přesvědčovat o tom, co je umění. Nakreslil tedy obrázek vychájející z jeho srdíčka a vnitřního já, který je plný emocí. Do tohoto obrázku vložil celou svoji osobnost a tři tabulky čokolády. Doufám, že oceníte okázale jemné tahy propiskou, jež kopírůjí přirozené tvary vyobrazeného živočišného štěstí tetelícího se někde v každodenním nitru.
Případným zájemcům o koupi originálu musí oznámit, že jde o neprodejný kousek, jelikož bude viset nad dětskou postýlkou, až jednou bude nějaké dítě.

AUTOR: Edvín Všetečný
OBRAZ: Veselá pýča na louce


Nejlepčí pšátelé

4. srpna 2013 v 20:00 Slovní průjem
Bývalí nejlepší přátelé se dají přirovnat jedině ke gauči - jsou samý drobek a pořád vám smrdí v pokoji. Edvínek na jeden takový gauč po dlouhé době narazil a divil se, že gauč zásadně nezdraví jako první. Asi kvůli jeho dojmu, že má lepší potahy. To ho uvrhlo v myšlenku, zda se čističe od Horsta Fuchse dají použít jako sladidlo do kávy, protože bývalá přátelství jimi vyčistit nelze, čímž postrádají smysl a o tom Horst ze zásady mlčí. A tím se Edvínek dopátral k překvapivému závěru, že za všechna současně špatná bývalá nejlepší přátelství může HORST FUSCHS!


P.S: Ke komentáři do 30 minut dostanete sadu certifikovaných párátek, při jejichž broušení se používá laser, ZDARMA!